pellet Annopol

O naszej firmie

F.U.H TRANS-AGRO-BUD to rodzinna firma istniejąca na rynku już od 25 lat. Swoje początki stawiała jako mały punkt skupu owoców przekształcając się w skład nawozów i opału. W ostatnich latach firma powiększyła swój zakres o usługi transportowe, skład kruszyw i bogaty asortyment kamienia ogrodowego. Obecnie posiadamy 30 rodzajów kamienia do ogrodu. Od 2 lat współpracujemy z profesjonalnymi szkółkami świadcząc usługę sprzedaży WRZOSÓW i LAWENDY. Wachlarz artykułów potrzebnych do projektowania i pielęgnacji ogrodów zwiększa się na potrzeby klienta.

centrum ogrodnicze Annopol Kraśnik, sklep ogrodniczy Annopol Kraśnik, nawozy Annopol Kraśnik, węgiel Annopol Kraśnik, pellet Annopol Kraśnik, rośliny Annopol Kraśnik, ziemia Annopol Kraśnik, kora Annopol Kraśnik, torf Annopol Kraśnik, skład kruszyw Annopol Kraśnik, kamień ogrodowy Annopol Kraśnik, skup owoców Annopol Kraśnik, usługi transportowe Annopol Kraśnik, wrzos Annopol Kraśnik, lawenda Annopol Kraśnik, artykuły ogrodnicze Annopol Kraśnik

Kontakt

 • Puławska 21
  Annopol 23-235
 • Jadwiga Pawłaszek

  +48 603 655 934

 • Anna Pawłaszek-Dul

  +48 791 040 331

 • Nr stacjonarny

  +48 15 86139 84

kora Annopol torf Annopol skład kruszyw Annopol kamień ogrodowy Annopol skup owoców Annopol

usługi transportowe Annopol

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.